Aktualności

Spokojne zwycięstwo

• autor: gibonik91, 2010-11-07 00:05

Orzeł Gielniów wygrał z Kraską Jasieniec 3-2 (1-0)

Mecz mimo fatalnej pogody lepiej zaczął się dla gospodarzy którzy już w 10 min. objęli prowadzenie po strzale N. Krzyżanowskiego. Goście nie potrafili znaleść sposobu na dobrze grającą w pierwszej połowie obronę Orła. 2 połowa od razu przyniosła podwyższenie prowadzenia. Piłkę na prawej stronie dostał P. Ścierski, który próbował zwieść zawodnika w polu karnym jednak przeciwnik zatrzymał piłkę ręką. Sędzia bez wątpliwości podyktował "11" Pewnym egzekutorem okazał się R.Natorski.. Przy prowadzeniu 2-0 w szeregi Orła wdarło się rozluźnienie. Goście widząc swoją szansę strzelili kontaktowego gola w 65 min. Orzeł po stracie bramki wróciła na właściwe loty i przejął inicjatywę. W 80 min klasyczną kontrę przeprowadzili gospodarze D.Sapieja wyłożył na 10 metr R.Kowalskiemu a ten nie miał problemu ze zdobyciem bramki. Goście próbowali coś wskórać i efektem była strzelona bramka w 90 minucie jednak to Orzeł  schodził z boiska w roli zwycięzcy.