• autor: gibonik91, 2010-11-14 18:27

Orzeł Gielniów pewnie pokonał LZS Magnuszew 6-1 (3-1)
Jesionek, Natorski 2x , M.Zych, Stepień, Sapieja
Czerwona kartka w 48 minucie dla M.Ścibaka za 2 żółtą

Orzeł już w 12 minucie wyszedł na prowadzenie, po rzucie rożnym pięknym strzałem głową wynik otworzył K.Jesionek. W 22 minucie było już 2-0 goście po rajdzie Sapieji zdobywają kolejną bramkę. W 30 minucie klasyczna kontra. D. Sapieja przebiegł pół boiska wykładając piłkę na 8 metr R.Natorskiemu który pokonuje bramkarza i jest 3-0 . W 43 minucie gospodarze dostali prezent od obrony Orła który wykorzystali zmniejszając stratę.3-1
Druga połowa rozpoczęła sie fatalnie dla gości. Zawodnik Orła dostał 2 żółtą kartkę po czym musiał opuścić boisko. Gospodarze rzucili sie do ataku jednak szybko Orzeł pokazał im miejsce w szeregu. W 53 a później 55 minucie zdobył kolejne bramki odpowiednio strzelali M.Zych i R.Natorski. Załamani piłkarze gospodarzy próbowali coś jeszcze ugrać jednak dostali kolejną bramkę w 80 minucie od M. Stępnia. 6-1 w końcówce gospodarze mogli zmniejszyć stratę jednak J. Stropa był na posterunku.
Po meczu zawodnicy, działacze jak i kibice odtańczyli "kółeczko" na środku boiska pokazując tym samym wulgarnie zachowującej się Magnuszewskiej publiczności jak można się bawić i cieszyć ze zwycięstwa.

Na meczu zjawiła się 4 osobowa grupka fanów Orła Gielniów wraz z flagą.