Orzeł Gielniów - strona nieoficjalna

Orzeł Gielniów - Mazowsze II Grójec 2:4 (1:2)
Ładowanie...

Sadownik pokonany

• autor: paul1988, 2009-08-26 21:57

Sadownik II Błędów - Orzeł Gielniów 2:3 (0:2)

Bramki dla Orła : Damian Sapieja 33' , Mariusz Stępień 36' , Zdzisław Babicki 87'

W dzisiejszym spotkaniu rozegranym w Błędowie z tamtejszymi rezerwami Sadownika nasz zespół zainkasował komplet punktów. Mimo tego że prowadziliśmy już 2:0 gospodarze grając w 10-tkę zdołali wyrównać. Jednak ostatnie minuty należały do Orła a bramkę na wagę 3 pkt zdobył niezawodny Zdzisław Babicki:)

1. Paweł Kosno
2. Łukasz Kowalski
3. Rafał Bąba
4. Krzysztof Jesionek
5. Hubert Moskwa
6. Michał Ścibak
7. Damian Sapieja
8. Marek Zych
9. Norbert Krzyżanowski  zmiana 75" Grzegorz Łopata
10. Zdzisław Babicki   zmiana 88" Przemysław Ścierski
11. Mariusz Stępień

Kliknij na "wiecej" żeby przeczytać pozostałą część artykułu

W pierwszej połowie kibice nie obejrzeli fascynującego widowiska. Obydwa zespoły miały problemy z rozegraniem jakiejkolwiek akcji. Duża wtym załsuga fatalnej płyty boiska. No ale cóż grać trzebabyło. Gospodarze od samego początku grali bardzo agresywnie i nie szczędzili nóg naszych zawodników. Efektem tego były dla nich 4 zółte i 1 czerwona kartka w całym meczu. Orzeł jesli chodzi o kartoniki zachował czyste konto. Na pierwszą bramkę kibice czekali do 33 minuty. Wtedy to po składnej akcji Michał Ścibak podał do Damiana Sapieji a ten nie miał juz wiekszych problemów z umieszczeniem piłki w bramce Sadownika. Gospodarze nie otrząsneli się jeszcze dobrze po pierwszej bramce a już ponownie musieli wyciągać piłkę z siatki. Gola dla naszej drużyny zdobył Mariusz Stępień a było to już jego siódme trafienie w bierzących rozgrywkach. Do przerwy wynik już nie uległ zmiania. W drugiej odsłonie gospodarze nabrali pewnosci siebie. Grajac w 10-tke od 60 minuty stwarzali sobie coraz dogodniejsze sytuacje. O tym że niewykorzystane sytuacje się mszczą przekonaliśmy się w niespełna 10 minut.  Bo właśnie tyle czasu potrzebował Sadownik żeby wyrównać. Orzeł mógł zdobyc conajmniej jeszcze 3 bramki ale nasi zawodnicy nie popisali sie skutecznością. Najpierw Mariusz Stępień bedąc sam na sam z bramkarzem z Błędowa próbując go lobowac nie trafił w bramkę a następnie jego wyczyn powtórzył Zdzisław Babicki który także nie znalazł sposobu na jego pokonanie. Jednak ten drugi zawodnik zrehabilitował sie w 87 minucie kiedy po dośrodkowaniu z prawej strony przez Michała Ścibaka umieścił piłkę główą w siatce drużyny z Błędowa. Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie i 3 pkt pojechały do Gielniowa. Po tej kolejce Orzeł zajmuje 2 miejsce w ligowej tabeli.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Brak aktywnych ankiet.

GKS ChynówOrzeł Gielniów
GKS Chynów 4:4 Orzeł Gielniów
2021-06-26, 16:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GKS Chynów 0:3 MKS Wyśmierzyce
KS Lesznowola 2:3 Młodzik 18 Radom
Powała Taczów 3:0 Sadownik Błędów
Kraska Jasieniec 1:2 SKS Potworów
RuszCovia Borkowice 0:2 Sokół Przytyk
KS Blask Odrzywół 1:4 Legion Głowaczów
KS Błotnica Stara 3:3 Wulkan Zakrzew
GPSZ Głuchów 2:0 Chojniak Wieniawa

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.